M DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o.

Tachovská 80, 323 00 Plzeň

O SPOLEČNOSTI

Vítáme Vás na stránkách chirurgického oddělení společnosti
M DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o.

Chirurgické oddělení společnosti M DESIGN STUDIO PLZEŇ, s.r.o. bylo uvedeno do provozu v roce 2003 jako následnická organizace již dříve fungující chirurgie. Nalézá se v prostorách, které jako zdravotnické středisko provozuje Plzeňské biskupství v Plzni, v Tachovské ulici č. 80, což je na konečné tramvaje č. 4 v plzeňské části Lochotín. V současné době má 2 chirurgické ambulance. Ročně vyšetříme a ošetříme asi 15 000 pacientů.Zařízení je smluvním partnerem těchto zdravotních pojišťoven:
- Všeobecná zdravotní pojišťovny (111)
- Vojenská zdravotní pojišťovna (201)
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
- Oborová zdravotní pojišťovna (207)
- Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211)

Pojištěncům ostatních zdravotních pojišťoven poskytujeme pouze akutní ošetření a předáváme je dalším smluvním zařízením k doléčení. Mají-li tito nemocní zájem o léčení u nás, je tak možné po předchozí dohodě a za úhradu nákladů spojených s jejich léčbou.

Pokud přicházíte jako pacient, vezměte si s sebou občanský průkaz, kartu zdravotní pojišťovny, doporučení praktického lékaře je vhodné, ale není nutné.

Ambulantní služby jsou poskytované každý pracovní den, operačními dny jsou pondělí, úterý, středa a čtvrtek.
V areálu jsou další lékařské praxe (interní ambulance, plicní oddělení, ORL, oční ambulance, k dispozici je lékárna, oční optik) a radiodiagnostika, kterou provozuje naše společnost. Před poliklinikou je parkoviště a několik stánků s občerstvením a novinami, nedaleko je restaurace.

Pracovníci našich oddělení jsou připraveni vám poskytnout odbornou zdravotní péči v příjemné atmosféře a klidném prostředí.

Máte-li jakýkoli dotaz na léčbu či operaci, dostavte se v ordinačních hodinách na vyšetření. Po telefonu či mailu a bez předchozího vyšetření zpravidla není možné poskytnout konkrétní odpovědi.
.

.
Mlogo-obálka.jpg

IČO: 48 36 30 57
IČZ: 44 074 000

 

 

 

telefon chirurgie:
377 544 895
377 524 659

 

Máte-li nějaký zdravotní problém, pište.
Odpovíme Vám na e-mailové adrese:
chanos@volny.cz.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one